Personál bistra Bistrouška

Jak to všechno začalo

Vážení milovníci kulinářských pochoutek a příznivci dobrého jídla, s radostí se s vámi chceme podělit o náš inspirující příběh. Jmenujeme se Renata a Blanka "mamky dospělých dětí" a rozhodly jsme se opustit naše původní zaměstnání a vrhnout se s nadšením do zcela nové výzvy.

Toto bistro bylo naším oblíbeným místem pro obědy. Když jsme se dozvěděly, že se bude pronajímat, nezaváhaly jsme a odvážně jsme se rozhodly uskutečnit tento velký krok. Opustily jsme své dosavadní zaměstnání a vydaly jsme se na náročnou cestu k otevření našeho vlastního bistra. Bylo to velké dobrodružství, ale rozhodně to stálo za to.

Image

V našem bistru naleznete domácí kuchyni připravenou z kvalitních surovin bez přidaných dochucovadel. Renata dohlíží na kuchyň a kontroluje aby bylo jídlo vždy chutné. Blanka, naše věrná správkyně provozu a baru, se pak stará o to, aby atmosféra v bistru byla vždy příjemná a přátelská. Kromě nás dvou se zde setkáte i s členy našich rodin, kteří nám s provozem ochotně pomáhají.

Na našem jídelním lístku najdete několik tradičních českých specialit, na které jsme vynaložily extra péči. Rozšířily jsme naši nabídku o pečení lahodných moučníků a v brzké době bychom chtěli zařadit i snídaně.

Srdečně vás zveme, abyste přišli a vyzkoušeli naše gurmánské pochoutky. Budeme rády slyšet vaše názory, ať už kladné či záporné. Máme zde pro vás připravenou knihu nápadů, do které můžete napsat své tipy na jídla, která byste u nás rádi vyzkoušeli. Neváhejte nám sdělit svá přání, s radostí je splníme.

Ve sklepení bistra je salónek pro cca 15 - 20 lidí k pronajmutí a při pěkném počasí je možno posedět na zahrádce.

S očekáváním se na vás těšíme a doufáme, že si naše jídlo zamilujete stejně jako my. Pokud vás náš příběh oslovil, budeme vděčné, pokud se o něj podělíte se svými přáteli. S vaší podporou můžeme vytvořit místo, kam se budete rádi vracet.

Děkujeme a těšíme se na vás v našem útulném bistru!

Kniha přání a nápadů
Image
Textová tabule bílá
Textová tabule černá